E-salon

Frezy Do Mikrowczepów Catery

  • Nr ogłoszenia: 4698
  • Producent: ! Bez nazwy / Nieznany
  • Cena: do negocjacji
bg
Frezy Do Mikrowczepów Catery
Stan Techniczny: Nowe, Nieużywane (10szt. w opakowaniu)

•Średnica zewnętrzna: d=160 mm
•4 nożowe hm hart metal ,
•podziałka 3,8 mm
•średnica wewnętrzna fi 70 mm potrzebna tuleja redukcyjna
•np. 10 płytek x 3,8 mm frezuje mikrowczep na grubość 38 mm
•w paczce 10szt.

Cena: 90zł. NETTO za sztukę

Dane kontaktowe

P.P.H.U. LIGNUM Przemysław Kretowicz Osoba kontaktowa:Przemysław Kretowicz tel. 602 622 599 email: lignum @lignum-maszyny.pl web: www.lignum-maszyny.eu www.lignum-maszyny.pl

bg
Kupmaszyne.pl - Frezy Do Mikrowczepów Catery zdj. 1
Kliknij w miniaturkę, aby zmienić zdjęcie
Kupmaszyne.pl - Frezy Do Mikrowczepów Catery zdj. 1Kupmaszyne.pl - Frezy Do Mikrowczepów Catery zdj. 2Kupmaszyne.pl - Frezy Do Mikrowczepów Catery zdj. 3Kupmaszyne.pl - Frezy Do Mikrowczepów Catery zdj. 4

Poleć znajomemu Ukryj formularz

Z tego adresu wyślemy wiadomość do Twojego znajomego.
Podany email nie jest nigdzie zapisywany. Na wskazany adres dostarczymy wiadomość z poleceniem danego ogłoszenia.
Dodatkowa wiadomość dla znajomego
Wpisz wynik (cyfrą) powyższego działania. *

* Wymagane pola.

O serwisie

Kupmaszyne.pl jest darmowym serwisem ogłoszeń, skierowanym do osób, które chcą sprzedać lub nabyć maszyny wszelkiego typu. Ogłoszenia mogą być zamieszczane zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy czy też przedsiębiorstwa, zajmujące się profesjonalnym handlem maszynami. Celem serwisu jest umożliwienie sprzedaży maszyn bez dodatkowych kosztów. Dlatego też umieszczanie ogłoszeń na kupmaszyne.pl jest darmowe. Nie pobieramy również żadnych prowizji od transakcji. Główną ideą, która przyświeca naszemu serwisowi jest udostępnienie go dla osób, które chcą kupić i sprzedać maszyny. Ogłoszenia dotyczą więc wszystkich maszyn, bez względu na rodzaj, a więc nowych, używanych czy budowlanych, przemysłowych, rolniczych, komunalnych etc.

Oferuj i sprzedawaj nie płacąc za ogłoszenie! Kupmaszyne.pl to miejsce, gdzie zamieścisz ogłoszenie o wszelkich maszynach oraz częściach do maszyn — bezpłatnie przez cały czas. Do ofert możesz dołączać zdjęcia oraz filmy wideo — również bezpłatnie! Ogłoszenia są ważne przez 30 dni, możesz jednak przedłużyć ich wyświetlanie na kolejne miesiące za 0 zł. Atrakcyjności dodaje szeroki zakres kategorii, prosty i czytelny interfejs oraz możliwość zamieszczania ofert video w serwisie. Kupmaszyne.pl umożliwia również korzystny system kredytowania maszyn poprzez usługę moobilekredyt.

Z pewnością szukając najatrakcyjniejszych ofert trafisz do naszego serwisu. Hasło główne serwisu to „ nie chcemy Waszych pieniędzy, chcemy Waszych maszyn”. Zatem nie zastanawiaj się i już dziś dodaj swoją ofertę maszyn na naszym serwisie. Korzystaj codziennie z nowych ofert rynku maszynowego, docieraj z komunikatem do szerokiej publiczności i pamiętaj, że kupmaszyne.pl to serwis, w którym handel maszynami to zysk i przyjemność.

Zarejestruj się! A na pewno się nie zawiedziesz. Czekamy na Twoje oferty. Ogłoszenia są u Nas bezpłatne, wykorzystaj tę szansę!